1992 yılından beri kuyumculuk sektörüne odaklı, Bilişim Hizmetleri veren, sektör uzmanı Lider Bilişim firması M&L Bilgisayar Ltd Şti Kuyumculuk sektöründeki pazar bilgisi ve teknolojik deneyimini birleştirerek - RFID Sistemleri konusunda yeni bir Faaliyet birimi kurmuştur.Sektörde Doğru,
Güvenilir ve Akıllı çözümlerin adresi firmamız , RFID Konusunda' da iddialı bir hizmet vermektedir. 5000 den fazla kuyumculuk firması güveninizin eseridir.
Öncelikle RFID konusunu, başta kuyumculuk sektörü olmak üzere, doğru anlatmak, doğru proje ve çözümlerle firmaların ihtiyacını karşılamaktır.

Kuyumculukta RFID konularında Danışmanlık Uygulama ve Destek Hizmetleri gibi işler, ekibimizin faaliyet kapsamı olup, bu konuda M&L AGES (Akıllı,Güvenli,Etiketleme Sistemleri) birimimiz, müşteri ihtiyacı ve verimliliğini hedefleyen bir vizyona sahiptir.
Tecrübesi ile bilgisinin ışığını birleştiriyor ve bu hizmeti siz değerli müşterilerine sunuyor.

Kalite Politikamız aşağıdaki unsurlardan oluşmaktadır;

✔ Müşteri beklentilerinin de Ötesine geçerek yeni ürünler geliştirmek.

✔ Sağlam, etkin ve verimli bir Kalite Yönetim Sistemi kurmak, uygulamak ve tüm personelimizin katalımıyla sistemimizi sürekli geliştirmek.

✔ Kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek için çeşitli birimlerde hedefler koymak, faaliyetler belirlemek, uygulamak ve sürekli izlemek.

✔ M&L Bilgisayar çalışanlarının, kuruluşumuzun vizyon, misyon ve kalite politikasını benimsemesini sağlamak.

✔ Müşteri memnuniyeninin en üst düzeyde sağlanması için müşteriye yönelik çalışmalar yapmak ve bunların sonuçlarını analiz   ederek sürekli gelişme     hızımızı arttırmak.

✔ Bu unsurlardan oluşan kalite politikamız tüm çalışanlarımız için bir iş talimatı olup yönetim kurulu tarafından düzenli aralıklarla gözden geçirilir.

ML Bilgisayar Tanıtım Videosu